Niezwykle ciekawe spotkanie poprowadziła dziś u nas koleżanka z siostrzanej Filii nr 3. Dotyczyło ono sposobów na relaks i wyciszenie umysłu. Zgromadzone czytelniczki były bardzo zainteresowane tym tematem. Szczególnie w czasie, gdy życie wymaga od nas pośpiechu i nieustannej gotowości do działania, przyda się każda porada, jak uzyskać spokój wewnętrzny. Z pewnością przełoży się on na zdrowie fizyczne i duchowe.
W tak sympatycznym towarzystwie nie miałyśmy jednak żadnego problemu, aby się w pełni zrelaksować i szczerze uśmiechnąć do życia.




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz