wtorek, 1 maja 2012
Gotowi do startu!
Serdecznie witamy wszystkich czytelników i miłośników książek na nowo powstałym blogu naszej filii. Z radością będziemy Was informować o wszystkich ważnych wydarzeniach z naszego bibliotecznego życia. Mamy nadzieję, że będziecie częstymi gośćmi!
1 komentarz:
Anonimowy
8 maja 2012 19:24
Fajny blog. Będę częstym gościem. Pozdrawiam :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Fajny blog. Będę częstym gościem. Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuń