W dniu dzisiejszym mieliśmy zaszczyt gościć wyjątkowe osoby - przedstawicieli naszej Dyrekcji. Bardzo chętnie wzięli udział w Bibliotecznej Grze w Statki, w której znakomicie sobie poradzili. Pani Dyrektor miała okazję zrelaksować się i przy dobrej zabawie zapomnieć na chwilę o licznych obowiązkach.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz