Odwiedziły nas dzisiaj dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 15, aby spróbować swoich sił w specjalnie dla nich przygotowanej edycji Bibliotecznej Gry w Statki. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki i nikt nie odszedł bez nagrody. Nawet same panie bibliotekarki - gdyż ze wzruszeniem przyjęły od przedszkolaków życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza oraz przepyszne ciasteczka. Jednak zawsze największym dla nas komplementem są uśmiechnięte buzie naszych małych czytelników!



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz