Dzisiaj o godz. 15.00 nasza gra-konkurs dobiegła końca. Z radością informujemy, że w kategorii dla dzieci zwyciężyła Weronika Bochenek, w nagrodę zdobywając grę strategiczną Civilization IV oraz stylowy plecak. Nagrodę główną w kategorii dla dorosłych - podwójne zaproszenie do kina na dowolnie wybrany film - zdobyła pani Małgorzata Bednarek. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy także wszystkim graczom za wspólną zabawę i mamy nadzieję, że również będziecie z nami, gdy wybierzemy się w kolejną, niezapomnianą przygodę!



Gra była super, z niecierpliwością czekam na nowy pomysł pracowników
OdpowiedzUsuń