Dzisiaj gościliśmy grupy młodych czytelników z piekarskich placówek - Biblioteki Centralnej, Filii nr 5 i nr 7. Zabawa sprawiła im wiele radości. Dla niektórych było to nawet pierwsze spotkanie z Grą w Statki. Cieszymy się więc, że początek ich przygody z tą grą miał takie rozmiary - dosłownie ;-) Hmm, może powinniśmy sprawdzić, czy planszę do Gry w Statki o rozmiarach 3,5x3,5 m można wpisać do Księgi Rekordów Guinnessa... ;-D
Z pewnością rekord padł dziś w naszej grze - nowym liderem w kategorii dziecięcej jest Natalia - czytelniczka Filii nr 7!

Było super!!!!!!!
OdpowiedzUsuńDziewczynki biorące w grze były zachwycone, choć niektóre "zjadła" trema i zapomniały niektórych odpowiedzi
Bardzo fajna zabawa
OdpowiedzUsuń