Piątek okazał się dniem, w którym udział w The LibraryShip Game wzięło najwięcej matek z dziećmi. Zarówno panie, jak i ich pociechy, wspaniale sobie poradziły w naszej grze.
Walka o nagrodę główną staje się coraz bardziej emocjonująca. Szczególnie w kategorii dziecięcej, gdzie mamy kolejnego nowego lidera - Weronikę. Tymczasem w kategorii dla dorosłych nadal prowadzi pan Jerzy.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz