wtorek, 1 maja 2012

Gotowi do startu!

       Serdecznie witamy wszystkich czytelników i miłośników książek na nowo powstałym blogu naszej filii. Z radością będziemy Was informować o wszystkich ważnych wydarzeniach z naszego bibliotecznego życia. Mamy nadzieję, że będziecie częstymi gośćmi!

1 komentarz:

  1. Fajny blog. Będę częstym gościem. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń