Z okazji Dnia Matki w Miejskim Przedszkolu nr 15 odbyły się zajęcia edukacyjne pt. "Matki, mamy, mamusie". Dzieci poznały historię powstania tego święta, wysłuchały opowiadań o mamie, podzieliły się opowieściami o własnych rodzicielkach i pokolorowały dla nich obrazki z kwiatkami. Miłą niespodzianką dla bibliotekarki przeprowadzającej zajęcia było wykonanie przez przedszkolaków inscenizacji, przygotowanej na Dzień Matki i zbliżający się Dzień Ojca. Pani Ola nie kryła łez wzruszenia.




Widzę, że panie z biblioteki współpracują też z przedszkolakami- fajnie, bo może te maluchy pokochają czytać od małego.
OdpowiedzUsuńGratki Kwiatuszek