15 maja, zwieńczający Tydzień Bibliotek, był dniem, w którym piekarskie biblioteki wyrażały swoją sympatię do użytkowników. Każdy czytelnik odwiedzający w tym dniu naszą filię otrzymywał od pracowników przepięknie pachnącą różę, a na dzieci czekało trochę słodkości.
Nasi czytelnicy stanowią liczne grono wspaniałych ludzi, którzy w książkach upatrują swoich przyjaciół i nauczycieli. Cieszymy się, że mamy udział w ich życiu :-)









Dziękuję za miłe słowa, ja, ze swojej strony cieszę się, że mam takich wspaniałych bibliotekarzy wokół siebie. Wierna czytelniczka Filii 6
OdpowiedzUsuń