piątek, 20 grudnia 2013

W świątecznym (na)stroiku ;-)

Zwyczaje i obrzędy związane z Świętami Bożego Narodzenia były tematem ostatniego w tym roku spotkania członkiń Klubu Kulturalnie Zakręconych. Z tymi najpiękniejszymi dniami w roku szczególnie kojarzy się choinka, jej cudowny zapach i piękne ozdoby. W związku z tym zaprosiliśmy na nasze spotkanie florystkę, panią Jadzię, która zdradziła nam tajniki wykonywania bożonarodzeniowych stroików. Przy kolędach i świątecznym wystroju praca szła w zawrotnym tempie, a jej efekty będą wyjątkową ozdobą wigilijnego stołu. 












Brak komentarzy:

Prześlij komentarz