wtorek, 17 grudnia 2013

Mikołajkowe świętowanie

     Są takie dni w roku, które są wyjątkowo ważne dla dzieci. Wówczas my dorośli chcemy sprawić im jak najwięcej radości, obdarować prezentami i cieszyć się razem z nimi. Takie dni to Mikołajki
i Święta Bożego Narodzenia. Aby uczcić te wyjątkowe okazje bibliotekarki Filii nr 5 i 6 zorganizowały wyjazd dla najmłodszych czytelników do bajecznej sali zabaw „NIBYLANDII” w Miechowicach.
     Baseny pełne kolorowych piłeczek, duża konstrukcja z labiryntami, super samochody, trampolina, ściana wspinaczkowa, ogromny plac zabaw i całe mnóstwo innych ciekawych zabawek to znakomity sposób na wesołe i bezpieczne wypełnienie czasu naszym dzieciom.
    Natomiast dla rodziców był to moment wytchnienia, którym delektowali się siedząc na wygodnych kanapach przy kawie, herbacie lub czekoladzie na gorąco, obserwując jednocześnie szczęśliwe buzie swoich pociech.

Do zobaczenia za rok!








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz