Miejska Biblioteka Publiczna Filia 6
serdecznie dziękuje czytelnikom: dzieciom, rodzicom i nauczycielom
za wykonanie pięknych kalendarzy adwentowych. Z radością
informujemy, że wszystkie „kalendarze” z uwagi na doskonałą
jakość zostaną wyeksponowane na grudniowej wystawie w Bibliotece
Centralnej, gdzie reprezentować będą czytelników i bibliotekę z
Brzozowic-Kamienia. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie
konkursu w bibliotece Centralnej, gdyby zdarzyło się, że wygramy –
zapraszamy wszystkich do wspólnych rozgrywek w grach planszowych,
które są główną nagrodą. Wszystkie bibliotekarki z F.6 trzymają
kciuki, Wy też trzymajcie!
P.s. Oto kilka przykładów naszego
rękodzieła :-)
Piękne! To prawdziwe, małe dzieła sztuki :-)
OdpowiedzUsuń