Niezwykle ciekawą lekcję języka
niemieckiego mieli w poniedziałek uczniowie Miejskiego Gimnazjum.
Léa,
wolontariuszka z Francji, przygotowała dla nich bardzo interesującą
i wszechstronną prezentację o... Niemczech! Niemieckie miasta,
kultura, jedzenie nie mają już tajemnic przed pierwszo- i
trzecioklasistami, zachwyconymi tak wyjątkowymi zajęciami. Pod
wielkim wrażeniem kompetencji i uroku Léi
były także nauczycielki tego (niezbyt przez młodzież lubianego)
języka :-)
Super sprawa! Viva la France; ;-)
OdpowiedzUsuń