środa, 5 listopada 2014

Niemiecki z Francuzką

Niezwykle ciekawą lekcję języka niemieckiego mieli w poniedziałek uczniowie Miejskiego Gimnazjum. Léa, wolontariuszka z Francji, przygotowała dla nich bardzo interesującą i wszechstronną prezentację o... Niemczech! Niemieckie miasta, kultura, jedzenie nie mają już tajemnic przed pierwszo- i trzecioklasistami, zachwyconymi tak wyjątkowymi zajęciami. Pod wielkim wrażeniem kompetencji i uroku Léi były także nauczycielki tego (niezbyt przez młodzież lubianego) języka :-)





1 komentarz: