piątek, 28 listopada 2014

W oczekiwaniu na werdykt :-)

Miejska Biblioteka Publiczna Filia 6 serdecznie dziękuje czytelnikom: dzieciom, rodzicom i nauczycielom za wykonanie pięknych kalendarzy adwentowych. Z radością informujemy, że wszystkie „kalendarze” z uwagi na doskonałą jakość zostaną wyeksponowane na grudniowej wystawie w Bibliotece Centralnej, gdzie reprezentować będą czytelników i bibliotekę z Brzozowic-Kamienia. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu w bibliotece Centralnej, gdyby zdarzyło się, że wygramy – zapraszamy wszystkich do wspólnych rozgrywek w grach planszowych, które są główną nagrodą. Wszystkie bibliotekarki z F.6 trzymają kciuki, Wy też trzymajcie!

P.s. Oto kilka przykładów naszego rękodzieła :-)






1 komentarz: