piątek, 16 stycznia 2015

Zapraszamy na ferie zimowe!

   Z nami nie będziecie się nudzić w zimowe ferie! Zapraszamy młodych czytelników do spędzenia czasu w naszym towarzystwie :)

- 2 02. 2015, g. 11.00 – zajęcia sportowe w hali sportowej MOSIR z udziałem wolontariuszy europejskich

- 4.02. 2015, g. 11.00 – wyjazd do kina

- 5. 02. 2015, g. 11.00 – wyjazd na lodowisko

- 12. 02. 2015, g. 9.00 – wycieczka do Zamku w Starych Tarnowicach
 
   Zapisy na zajęcia przyjmujemy w Filii 6 do 23 .01. br., liczba miejsc jest ograniczona!
  
    Pozostaje nam tylko życzyć sobie śniegu! :D

  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz