-
2 02. 2015, g. 11.00 – zajęcia sportowe w hali sportowej MOSIR z
udziałem wolontariuszy europejskich
-
4.02. 2015, g. 11.00 – wyjazd do kina
-
5. 02. 2015, g. 11.00 – wyjazd na lodowisko
-
12. 02. 2015, g. 9.00 – wycieczka do Zamku w Starych Tarnowicach
Zapisy
na zajęcia przyjmujemy w Filii 6 do 23 .01. br., liczba miejsc jest
ograniczona!
Pozostaje nam tylko życzyć sobie śniegu! :D

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz