czwartek, 22 stycznia 2015
Dzień Babci w Filii 6
Dzięki współpracy z MP nr 15 udało na się uświetnić ten szczególny dzień przepięknym występem "Motylków". Dzieci przygotowane przez panią Olę zaprezentowały uczestniczkom spotkania z cyklu
Biblioteki dla Seniora
cudowne Jasełka. Dziękujemy!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz