Niezwykle
miłe powitanie zgotowały naszemu wolontariuszowi Sedatowi dzieci z
Miejskiego Przedszkola nr 15. To słoneczne, październikowe
przedpołudnie upłynęło na wspólnych zabawach, których tematem
przewodnim były jesień i jej dary. Wierszyki, piosenki i zgadywanki
przeplatane były nauką języka angielskiego. Urok osobisty naszego
gościa sprawił, że maluchy już po pierwszym spotkaniu obwołały
Sedata „wujkiem” i z niecierpliwością czekają na kolejne
zajęcia z jego udziałem!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz