środa, 15 października 2014

Woluminka i Sedat w przedszkolu

     Niezwykle miłe powitanie zgotowały naszemu wolontariuszowi Sedatowi dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 15. To słoneczne, październikowe przedpołudnie upłynęło na wspólnych zabawach, których tematem przewodnim były jesień i jej dary. Wierszyki, piosenki i zgadywanki przeplatane były nauką języka angielskiego. Urok osobisty naszego gościa sprawił, że maluchy już po pierwszym spotkaniu obwołały Sedata „wujkiem” i z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia z jego udziałem!













Brak komentarzy:

Prześlij komentarz