poniedziałek, 20 października 2014

Léa i Jesús po angielsku


     W dniu dzisiejszym Léa i Jesús poprowadzili pierwsze zajęcia z języka angielskiego dla młodych czytelników w Filii nr 6. Nauka dostarczyła mnóstwa zabawy i śmiechu. Przy okazji też odkryliśmy, że Léa dobrze radzi sobie z językiem polskim :)











Brak komentarzy:

Prześlij komentarz