poniedziałek, 20 października 2014
Léa i Jesús po angielsku
W dniu dzisiejszym L
é
a i Jes
ú
s poprowadzili pierwsze zajęcia z języka angielskiego dla młodych czytelników w Filii nr 6. Nauka dostarczyła mnóstwa zabawy i śmiechu. Przy okazji też odkryliśmy, że L
é
a dobrze radzi sobie z językiem polskim :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz