Spośród nadesłanych na konkurs z
okazji Międzynarodowego Tygodnia Pisania Listów trzydziestu prac,
czteroosobowe jury wybrało laureatów w dwóch kategoriach
wiekowych. Na ostateczny werdykt złożyło się kilka czynników,
brano pod uwagę inwencję, kompozycję i stylistykę przedstawianej
treści.
W gronie uczestników do lat 12
zwycięzcami zostali Oliwia Mirzejewska i Jakub Sadkiewicz, natomiast wśród młodzieży nagrody otrzymali Aleksander Bies i Bartosz Niewiadomski.
Serdecznie
gratulujemy!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz