O rany! Same fajne książki! Będzie co robić w jesienne wieczory! Tylko co z lekturami szkolnymi:-)
Lektury nie zając, nie uciekną ;-)
O rany! Same fajne książki! Będzie co robić w jesienne wieczory! Tylko co z lekturami szkolnymi:-)
OdpowiedzUsuńLektury nie zając, nie uciekną ;-)
Usuń