Zmagania
dziesięciorga finalistów V Ogólnomiejskiego Konkursu Czytelniczego
pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem” składały się z pięciu
etapów. Wymagały one szczegółowej znajomość sylwetek bohaterów
i ich przygód. Byliśmy pełni podziwu dla poziomu wiedzy młodzieży
na temat treści książki. Prawidłowe odpowiedzi nagradzane były
złotymi talarami i szlachetnymi kamieniami, wydartymi wprost ze skarbca
smoka Smauga ;-) (czyli słodką galanterią). Poszczególne zadania
urozmaicone były muzyką z soundtracka filmu „Hobbit”,
prezentacją multimedialną oraz odpowiednimi rekwizytami. Poziom
wiedzy był tak wyrównany, że wymagał przeprowadzenia dogrywki,
która była bardzo emocjonująca i zacięta. Niemal zabrakło nam
pytań!
Ostatecznie
zatriumfowały:
I
miejsce – Krystyna Gawleńska (53 punkty)
II
miejsce – Wiktoria Krawczyk (52 punkty)
III
miejsce – Marta Wysypoł (47 punktów)
Serdecznie
gratulujemy zwycięzcom. Mamy też nadzieję, że w przyszłym roku
także będziemy gościć tak zdolną młodzież!






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz