piątek, 10 maja 2013

Emocjonujący finał „Hobbita”

    Zmagania dziesięciorga finalistów V Ogólnomiejskiego Konkursu Czytelniczego pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem” składały się z pięciu etapów. Wymagały one szczegółowej znajomość sylwetek bohaterów i ich przygód. Byliśmy pełni podziwu dla poziomu wiedzy młodzieży na temat treści książki. Prawidłowe odpowiedzi nagradzane były złotymi talarami i szlachetnymi kamieniami, wydartymi wprost ze skarbca smoka Smauga ;-) (czyli słodką galanterią). Poszczególne zadania urozmaicone były muzyką z soundtracka filmu „Hobbit”, prezentacją multimedialną oraz odpowiednimi rekwizytami. Poziom wiedzy był tak wyrównany, że wymagał przeprowadzenia dogrywki, która była bardzo emocjonująca i zacięta. Niemal zabrakło nam pytań!

     Ostatecznie zatriumfowały:
I miejsce – Krystyna Gawleńska (53 punkty)
II miejsce – Wiktoria Krawczyk (52 punkty)
III miejsce – Marta Wysypoł (47 punktów)

     Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Mamy też nadzieję, że w przyszłym roku także będziemy gościć tak zdolną młodzież!
 
 
  







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz