środa, 15 maja 2013

Dzień Czytelnika!

    Dzisiaj świętujemy w naszej bibliotece Dzień Czytelnika!

    Dla każdej osoby, która w dniu dzisiejszym zawita w nasze progi, mamy cudownie pachnące róże i słodki poczęstunek. Chcemy w ten sposób podziękować naszym Czytelnikom za lata towarzyszenia nam w naszej miłości do literatury. Dla osób, które dzisiaj dołączą do grona użytkowników biblioteki mamy w prezencie interesujące upominki książkowe.

    Serdecznie zapraszamy!




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz