Dzisiaj świętujemy w naszej bibliotece Dzień Czytelnika!
Dla każdej osoby, która w dniu dzisiejszym zawita w nasze progi, mamy cudownie pachnące róże i słodki poczęstunek. Chcemy w ten sposób podziękować naszym Czytelnikom za lata towarzyszenia nam w naszej miłości do literatury. Dla osób, które dzisiaj dołączą do grona użytkowników biblioteki mamy w prezencie interesujące upominki książkowe.
Serdecznie zapraszamy!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz