31. lipca młodzi czytelnicy Filii 5 i 6 odwiedzili
gimnastyków Klubu Sportowego "Orzeł" w Brzezinach Śląskich. Dzięki panu
Joachimowi Świętkowi poznaliśmy niezwykle bogatą historię piekarskich
gimnastyków, w tym nazwiska Mistrzów Polski i Olimpijczyków wywodzących
się z tegoż klubu. Mieliśmy sposobność obejrzeć i wypróbować przyrządy,
których używają adepci tej dyscypliny, uczestniczyć w rozgrzewce i
prawdziwym treningu. Podziwialiśmy precyzyjne i eleganckie układy
akrobatyczne, których jakość wymaga wielogodzinnych ćwiczeń i ogromnego
wysiłku, a które dostarczają niepowtarzalnych wrażeń.
Być może ktoś z nas pokusi się o to, by jesienią rozpocząć gimnastyczne treningi, może w którymś z nas drzemie nieodkryty jeszcze talent ...
Być może ktoś z nas pokusi się o to, by jesienią rozpocząć gimnastyczne treningi, może w którymś z nas drzemie nieodkryty jeszcze talent ...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz