piątek, 8 maja 2015

Nowa GRA na Tydzień Bibliotek 2015!

     Dzisiaj - w Dniu Bibliotekarza - rozpoczął się też Tydzień Bibliotek. Jak co roku z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników grę biblioteczną pt. "Jestem na 6!". Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy! Towarzyszyć nam będzie Libelek - nasza sowia maskotka :-D



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz